Tillbaka till samtliga rapporter

Uppgrävd gata försvårar trafiken!

Rapporterat i kategori Övrigt av Sten Wemmert den 17:44, mån 2 oktober 2017

Skickades till Skurups kommun, mindre än en minut senare

Ramsbovägen har varit uppgrävd en längre tid. Detta försvårar påtagligt framkomligheten. Ingen info på kommunens hemsida. Hur länge ska detta pågå???

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.

Ditt lösenord måste inkludera 6 eller fler tecken.