Tillbaka till samtliga rapporter

Stor mängd grus/sand på gångväg till skolan missat

Anonym rapport i kategori Gång- och cykelbana, 12:34, mån 24 april 2017

Skickades till Lidingö, mindre än en minut senare

Gångvägen mellan minilivs på Bodalsvägen ner mot skolgården vid Bodals Skola, har en sektion där allt grus som skulle ha sopats upp tycks ha samlats ihop. Det har legat kvar där ända sedan sandsopning pågick.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Sanden är bortsopad. Problemet löst.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 10:15, mån 12 juni 2017

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.

Ditt lösenord måste inkludera 6 eller fler tecken.