Tillbaka till samtliga rapporter

Skräpigt

Rapporterat av iOS i kategorin Nedskräpning, anonymt 19:09, tisdag 12 april 2022

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Skräpigt i diket. Rinner dåligt med skylten som står i diket där det står att det är ett artrikt dike. Tacksam om ngn kan plocka upp skräpet.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 14:16, tisdag 26 april 2022

  • .

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 12:35, torsdag 28 april 2022

  • Fortfarande öppen, via enkät, 06:58, onsdag 11 maj 2022

  • Fortfarande öppen, via enkät, 14:55, onsdag 8 juni 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?