Tillbaka till samtliga rapporter

Dörr går ej upp

Rapporterat av iOS i kategorin Lekplatser, anonymt 18:20, onsdag 2 mars 2022

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Den här dörren går endast att öppna med tryckknappen. Tryckknappen är ofta sönder. Nu är den sönder o dörren går inte att öppna, då får man gå via ett omklädningsrum.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 10:44, torsdag 3 mars 2022

  • Din anmälan om dörren är felanmält till fastighetsansvarig. Tack för att du använder Fixa min gata. Jag avslutar ärendet här. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 11:21, fredag 4 mars 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.