Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysningen längs med ån funkar inte

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Ola Hansson, 07:21, lördag 23 oktober 2021

Skickades till Östra Göinge kommun, 4 minuter senare

De var nog en tid sen dom funkade det är alla lamporna mellan Hjärsås bron och upp till brobyvägen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej

    Dessa är urkopplade på grund av VA arbete . Kommer att tändas när detta är slutfört.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Östra Göinge kommun 08:47, torsdag 28 oktober 2021

  • Fortfarande öppen, via enkät, 08:09, lördag 20 november 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?