Tillbaka till samtliga rapporter

Ovårdat tomt

Anonym rapport i kategori Nedskräpning och klotter, 14:06, torsdag 5 augusti 2021

Skickades till Klippans kommun, 4 minuter senare

Det växer högt gräs på fastigheten och tomten ger ett ovårdat intryck. Det finns högar med olika typer av material, en del skräp och annat som inte nödvändigtvis är det men bidrar till intryck av tomten är ovårdat.

Komplettande bilder och information skickas via mejl.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?