Tillbaka till samtliga rapporter

Bergeum uppbrutet

Rapporterat av iOS i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 19:01, måndag 28 juni 2021

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Igenstängt bergrum uppbrutet (metallstänger borttagna).

Det uppehåller sig pundare i bergrummet numera. Detta borde stängas bättre.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, vi har varit kontakt med ansvarig för bergrummet som skall åtgärda detta och återkoppla till när det är gjort. Tack för att du skickade in detta på Fixa min gata.

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 13:31, tisdag 29 juni 2021

  • Detta skall vara löst och tack för att du skickade in detta på Fixa min gata

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 09:18, fredag 2 juli 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.