Tillbaka till samtliga rapporter

Dagvattenbrunn helt stopp

Rapporterat i kategori Igensatt brunn av Ina Carlsson, 15:23, onsdag 9 juni 2021

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Dagvattenbrunnen utanför skårdalsvägen 54 nedanför backen vid vägbomen måste vara blockerad, då vatten inte rinner ner, helt stop.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 15:26, torsdag 10 juni 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?