Tillbaka till samtliga rapporter

Många lösa cementplattor som vippar.

Anonym rapport i kategori Övrigt, 10:19, lördag 17 april 2021

Skickades till Malmö kommun, mindre än en minut senare

Det har blivit fler o fler plattor som har lossnat och knäckts sedan i höstas och det blir allt värre efter hand som (jag förmodar) att bilar använder gång och cykelbanan som körbar väg.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?