Tillbaka till samtliga rapporter

Elljusspåret

Rapporterat av iOS i kategorin Park/Grönyta, anonymt 18:56, fre 5 mars 2021

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Totalt 13 lampor släckta runt elljusspåret. Två vid starten och resterande elva på norra halvan.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • *Kategori ändrat från ‘Gatubelysning’ till ‘Park/Grönyta’*

    Postat anonymt 10:35, mån 8 mars 2021

  • Hej och tack för din anmälan! Detta ärende finns redan; https://fixamingata.se/ report/ 22691 - så detta ärende stängs. Tack för att du rapporterade detta, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Finns redan

    Postat anonymt 10:36, mån 8 mars 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.