Tillbaka till samtliga rapporter

Fyllnadsmaterialet under gatstenar borta.

Anonym rapport i kategori Vägar (Övriga), 09:33, ons 25 november 2020

Skickades till Lysekils kommun, 1 minut senare

Problemet rapporterat tidigare i år och nu har problemet eskalerat då fler gatstenar sjunkit och börjat lossna. Hålet finns vid gatbrunn vid kommunhusets infart till innergård från Fiskaregatan.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 22:49, ons 23 december 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.