Tillbaka till samtliga rapporter

All gatubelysning avstängd

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 22:07, måndag 20 april 2020

Skickades till Skurups kommun, 3 minuter senare

Uppmärksammat under kvällen. All gatubelysning kring Stamvägen, Östergatan, Östra Gränsgatan är nedsläckt.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tittar på felet

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 06:39, tisdag 21 april 2020

  • Ska vara fixat.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:54, tisdag 21 april 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.