Tillbaka till samtliga rapporter

Sned stolpe sv020

Rapporterat i kategori Vatten och avlopp av Danijela Todorovic, 14:15, onsdag 8 april 2020

Skickades till Ale kommun, 5 minuter senare

Hej, Det finns en stolpe vid min tomtgräns som är sned/skadad och som jag tror tillhör va, se bifogad bild. Tacksam om ni kan laga/rikta upp stolpen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för anmälan.

    Ärendet överförs till berörd enhet.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 15:17, onsdag 8 april 2020

  • Hej, detta problem är inte löst... Vad är status?

    Postat av Danijela Todorovic 21:10, fredag

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?