Tillbaka till samtliga rapporter

Trillade handlöst 1 december över en cementsugga hörnet Smedgatan och cykelvägen Bygatan - i totalt mörker - skurit upp smalbenet och infektion i ett sår 10 dagar efter.

Rapporterat i kategori Övrigt av Annika Nilsson, 18:46, tors 12 december 2019

Skickades till Skurups kommun, 4 minuter senare

Vänligen ta bort denna cemnentsugga (grannars gäster har också trillat här) eller sätt upp en gatlykta.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?