Tillbaka till samtliga rapporter

Blinkande lycktstolpe (lampa)

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 05:44, måndag 4 november 2019

Skickades till Ale kommun, mindre än en minut senare

Belysningsstolpen mellan carportarna för Bohushöjdsvägen 74 samt 76 står och tänder och släcker sig med ca 30 sekunders mellanrum. När den väl lyser ger den fullgott ljus vilket jag tänker innebär att det kanske inte är lampan som är trasig.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till Ale El, vi inväntar återkoppling. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 13:36, måndag 4 november 2019

  • Enstaka trasiga lampor lagas vid den allmänna översynen. Nästa tillfälle är början av december. Hälsningar Kontaktcenter

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 14:28, måndag 4 november 2019

  • Fortfarande öppen, via enkät, 06:46, måndag

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?