Tillbaka till samtliga rapporter

Skyltar

Rapporterat av Android i kategorin Gång- och cykelbana, anonymt 10:34, onsdag 9 oktober 2019

Skickades till Alingsås kommun, 1 minut senare

I början av Högholmsvägen står en skylt på asfalten. Det finns två skyltar uppsatta om förbud att köra där med motordrivna fordon. Behövs skylten?

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 20:46, tisdag

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?