Tillbaka till samtliga rapporter

2 stycken sönderslagna gatulampor som glaset ligger på gång/cykelväg. Vid bussvägen som förbinder GustafLarssons väg med Vättarnas Väg.

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Carina Gustafsson, 20:20, måndag 24 juni 2019

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Lamporna har varit sönderslagna i några veckor.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan Ärendet översänds till berörda avdelning för sopning och byte lampor. hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 09:56, tisdag 25 juni 2019

  • Hej Detta är åtgärdat

    Med vänlig hälsning Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Tobbe Engström) 11:49, torsdag 4 juli 2019

  • Fortfarande öppen, via enkät, 21:10, måndag 22 juli 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?