Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning fungerar ej

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Alexander Blennow, 19:24, tisdag 26 februari 2019

Skickades till Skurups kommun, 1 minut senare

Jag har klagat ett flertal ggr om gatubelysning och nu har de varit i sönder länge. Nu är det dessutom tre stycken på rad som är kass och jag vill ha detta fixat snarast då det har varit så i minst två månader.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Alexander Blennow 20:32, tisdag 26 mars 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?