Tillbaka till samtliga rapporter

Skylt saknas

Rapporterat av Android i kategorin Vägmärken och skyltar, anonymt 19:53, ons 5 september 2018

Skickades till Forshaga kommun, 1 minut senare

Fartbegränsande skylt saknas (påkörd och borforslad?) vid övergångsställe.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • /Forshaga kommun

    Tillstånd ändrat till: Åtgärd är schemalagd

    Postat anonymt 07:00, tors 13 september 2018

  • Tiden gått. Fartbegränsande skylt/hinder saknas fortfarande. Avsikten med sänkt hastighet vid övergångsstället borta. Bilar kan köra i princip så fort man önskar. Vägbula/ upphöjt övergångställe kanske att föredra?

    Postat anonymt 21:03, ons 3 oktober 2018
    Fortfarande öppen, via enkät

  • Det är sidomarkeringsskyltarna som saknas, någon eller några ! Blå/gula kantmarkeringar.

    Postat anonymt 08:38, tis 9 oktober 2018

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 21:23, ons 31 oktober 2018

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.