Tillbaka till samtliga rapporter

Skylt

Rapporterat av iOS i kategorin Trafiksignaler av Kristjan Gislason, 11:32, ons 5 september 2018

Skickades till Malmö kommun, 2 minuter senare

Sned skylt

Vänligen rätta till den!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 12:02, ons 3 oktober 2018

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?