Tillbaka till samtliga rapporter

Cykelbanan är inte markerad eller skyltad tillräckligt tydligt.

Rapporterat i kategori Gång- och cykelbana av mail@mattiasholgersson.com, 09:45, lör 1 september 2018

Skickades till Stockholm, 5 minuter senare

Cykelbanorna i Dalen är varken skyltade eller avgränsade/markerade med linjer eller skyltade.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?