Tillbaka till samtliga rapporter

Klotter längs gångvägen

Rapporterat av Android i kategorin Klotter, anonymt 19:06, tis 21 augusti 2018

Skickades till Lidingö, 4 minuter senare

Klotter på varenda lyktstolpe längs med cykelvägen från kaninen till furunäsvägen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 19:36, tis 18 september 2018

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.