Tillbaka till samtliga rapporter

Skylt

Rapporterat av iOS i kategorin Trafiksignaler, anonymt 14:43, mån 20 augusti 2018

Skickades till Malmö kommun, 2 minuter senare

Påkörd skylt!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 14:54, mån 17 september 2018

  • Nu har det gått två månader och denna bagatellartade insats är inte åtgärdad!!!

    Det verkar för mig att appen inte fungerar? Samtidigt frågar ni mig!!!

    Postat anonymt 16:09, mån 15 oktober 2018
    Fortfarande öppen, via enkät

  • Vad håller ni på med?? felet var rapporterad den 20 augusti och ni frågar i dag den 12/11 om det är åtgärdat! Den appen,Fixa min gata, er ingenting värd!! Förresten har GK åtgärdat felet i förra veckan. De kom samma dag som jag anmälde felet till dem.

    Postat anonymt 19:19, mån 12 november 2018
    Fortfarande öppen, via enkät

  • Fortfarande öppen, via enkät, 20:01, mån 10 december 2018

  • Fortfarande öppen, via enkät, 20:36, mån 7 januari 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?