Tillbaka till samtliga rapporter

Fixa

Rapporterat av Android i kategorin Parkering, anonymt 08:02, tors 23 augusti 2018

Skickades till Borås, 2 minuter senare

Tjälskott mm. Även på trottoaren.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 10:03, tors 20 september 2018

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?