Tillbaka till samtliga rapporter

Det saknas ett brunnslock till en liten rund brunn i korsningen Ramsbovägen och Syrénvägen i Skivarp. Risken finns att någon skadar sig om man av misstag trampar ner i den..

Anonym rapport i kategori Vägar (Övriga), 14:30, sön 19 augusti 2018

Skickades till Skurups kommun, 4 minuter senare

Efter asfaltering av gatan lades aldrig brunnslocket på.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?