Tillbaka till samtliga rapporter

Klotter och nedskräpning

Rapporterat av Android i kategorin Klotter, anonymt 13:02, tis 14 augusti 2018

Skickades till Lidingö, 3 minuter senare

I och utanpå lekborgen på Näsets lekpark

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:25, tis 11 september 2018

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.