Tillbaka till samtliga rapporter

Lampa tradig trafikljus gående

Rapporterat av iOS i kategorin Trafiksignaler, anonymt 23:41, mån 13 augusti 2018

Skickades till Lidingö, 4 minuter senare

Lamporna i trafikljuset för gående är trasigt. Trafikljuset på sidan mot Bodalsvägen 22.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 06:12, tis 11 september 2018

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.