Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning utanför Porla Kusin trasig

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 17:06, sön 12 augusti 2018

Skickades till Skurups kommun, 4 minuter senare

Gatubelysningen fungerar mycket dåligt längs hela Kyrkogatans gårdsgata.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?