Tillbaka till samtliga rapporter

Brunnen tar inte ner vatten översvämning vatten stiger nära fastigheten

Rapporterat i kategori Igensatt brunn av Kristina Nilsson, 02:05, fre 10 augusti 2018

Skickades till Malmö kommun, 5 minuter senare

Dagvattenbrunnen tar inte emot vatten.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?