Tillbaka till samtliga rapporter

Gatlyktor trasiga

Rapporterat av iOS i kategorin Gång- och cykelbanor, anonymt 23:37, torsdag 9 augusti 2018

Skickades till Ekerö, 2 minuter senare

Flera gatlyktor runt Ekebyhovsvägen 4 är trasiga.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Det är Ekerö Bostäder som ansvarar för belysningen inne i området på Ekebyhovsvägen.

    Tillstånd ändrat till: Kunde ej åtgärda

    Postat anonymt 08:23, fredag 10 augusti 2018

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.

Ditt lösenord måste inkludera 6 eller fler tecken.