Tillbaka till samtliga rapporter

En lampa trasig längs cykelvägen

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 15:27, tors 9 augusti 2018

Skickades till Forshaga kommun, 3 minuter senare

Trasig lampa

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Klart

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 12:47, mån 3 september 2018

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.