Tillbaka till samtliga rapporter

Slaghål

Anonym rapport i kategori Vägar, 09:20, tis 6 maj 2014

Skickades till Skurups kommun, mindre än en minut senare

Slaghål i Torsviksvägen ca 50 m innan korsning med M 755

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 09:40, tis 3 juni 2014

  • Beläggningen är tunn och svag på Torsviksvägen och problem med slaghål kommer att uppstå igen.
    Kommunikationen med kommunen fungerar bra.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 09:40, tis 3 juni 2014

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.