Tillbaka till samtliga rapporter

Buskar och träd måste klippas ner.

Anonym rapport i kategori Parkering, 09:24, tis 10 juli 2018

Skickades till Skurups kommun, 1 minut senare

Buskarna brer ut sig över parkeringen vid korsningen Kalmarvägen - Skolvägen. Måste parkera bilen långt ut mot Skolvägen för att inte grenar ska skrapa mot bilen. Parkeringen används av boende och personal på Ankarets Förskola.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:36, tis 7 augusti 2018

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.