Tillbaka till samtliga rapporter

Totalt stopp i vägbrunnen, växer gräs över brunnen!

Anonym rapport i kategori Igensatt brunn, 09:13, tis 10 juli 2018

Skickades till Skurups kommun, 1 minut senare

Maken har ringt vid flera tillfällen, påtalat problemet med stopp i vägbrunnen. Ingen åtgärd sedan flera år tillbaka. Medför att vattnet för med sig sten från rivningstomten där bensinstation låg innan.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:35, tis 7 augusti 2018

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.