Tillbaka till samtliga rapporter

Grenar växer långt ut på gång,cykelbanan

Anonym rapport i kategori Träd och buskage, 21:54, lör 30 juni 2018

Skickades till Ale kommun, mindre än en minut senare

Grenar hänger ut över staketet mot gcvägen. Inkräktar mycket på platsen där cyklistet och gående ska samsas om utrymmet. Gräv bort det som växer för nära

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till berörd enhet. hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 16:30, mån 2 juli 2018

  • Fortfarande öppen, via enkät, 11:02, sön 29 juli 2018

  • Ale kommun kommer att ta en titt på detta

    Med vänlig hälsning Anders Alfredsson

    Postat anonymt 14:57, tis 21 augusti 2018

  • Fortfarande öppen, via enkät, 07:24, tis 28 augusti 2018

  • Åtgärdad.

    Med vänlig hälsning Anders Alfredsson

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:10, måndag 11 mars 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.