Tillbaka till samtliga rapporter

Felplacerad skyllt

Rapporterat av iOS i kategorin Vägmärken och skyltar av Mikael, 16:41, mån 18 juni 2018

Skickades till Borås, 4 minuter senare

Skylten för rondell sitter farligt till. Riskerar att skada bilar.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Är en Trafikverket fråga och de verkar inte bry sig

    Postat av Mikael 16:53, mån 16 juli 2018
    Fortfarande öppen, via enkät

  • Inget gjort

    Postat av Mikael 17:36, mån 13 augusti 2018
    Fortfarande öppen, via enkät

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?