Tillbaka till samtliga rapporter

Brunn tar inget vatten, rengör.

Anonym rapport i kategori Vatten och avlopp, 18:32, ons 13 juni 2018

Skickades till Skurups kommun, 3 minuter senare

Stopp i brunnar, tar inget vatten fast det regnar måttligt. Ramsbovägen 11 Skivarp.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 20:26, ons 11 juli 2018

  • Bra, tog tid men det var mitt i sommaren.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 22:01, ons 8 augusti 2018

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.