Tillbaka till samtliga rapporter

Påkörd stolpe.

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning av Patrick K. den 08:29, ons 13 juni 2018

Skickades till Göteborgs kommun, mindre än en minut senare

Påkörd stolpe.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Stolpen lutar fortfarande.

    Postat av Patrick K. 17:04, sön 29 juli 2018

  • Klart

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Patrick 07:29, ons 19 december 2018

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?