Tillbaka till samtliga rapporter

Kabeldragningen lr dyl som är nedgrävd under mejerigatan behöver jämnas till. Relativt svårcyklat för tillfället.

Rapporterat i kategori Vägar (Övriga) av Martin Bergheim den 09:06, tisdag 29 maj 2018

Skickades till Skurups kommun, 4 minuter senare

Hej! Misstänker att detta har något med nybygget på prästgatan att göra. Var rätt ok första veckorna men nu har det satt sig rätt ordentligt så smäller rejält i hojen om en glömmer bort det. Mvh

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.

Ditt lösenord måste inkludera 6 eller fler tecken.