Tillbaka till samtliga rapporter

Grus/sand på gångbana

Anonym rapport i kategori Gång- och cykelbana, 10:35, fre 18 maj 2018

Skickades till Lidingö, 5 minuter senare

Sandsoparna har missat/glömt gångvägen mellan Bodals Livs och parkeringen ner till Bodals skola. Detsamma gäller gångvägen runt hörnet runt Bodals Livs. Samma problem förra året. Vem ansvarar för denna gångväg? Heba (som äger fastigheten där Bodals Livs) eller kommunen?

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 00:31, sön 24 juni 2018

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.