Tillbaka till samtliga rapporter

Bort fräst asfalt

Rapporterat av iOS i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 06:50, ons 16 maj 2018

Skickades till Ale kommun, 5 minuter senare

Infart till Odalvägen har man fräst bort asfalt, samt ställt ut zebraflexer, när åtgärdar man detta...? Trångt när man skall svänga in från Skepplandavägen...!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Asfalt ska läggas idag.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 11:01, ons 16 maj 2018

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.