Tillbaka till samtliga rapporter

Bort fräst asfalt

Rapporterat av iOS i kategorin Vägar (Övriga) av Kristian Jonasson Sand den 06:50, onsdag 16 maj 2018

Skickades till Ale kommun, 5 minuter senare

Infart till Odalvägen har man fräst bort asfalt, samt ställt ut zebraflexer, när åtgärdar man detta...? Trångt när man skall svänga in från Skepplandavägen...!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Asfalt ska läggas idag.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun 11:01, onsdag 16 maj 2018

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.

Ditt lösenord måste inkludera 6 eller fler tecken.