Tillbaka till samtliga rapporter

Otydlig gatunamnsskylt

Rapporterat i kategori Vägmärken och skyltar av Myflowersaredead, 22:30, fre 11 maj 2018

Skickades till Skurups kommun, 4 minuter senare

Gatunamnsskylten för Smedgatan i korsningen Södergatan och Östergatan är otydlig. Det går inte att utläsa 'Smed'. Det har varit så här i två år.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Gatlampa Sönder på Mjölnaregatan 4

    Postat av Henry Andersson 12:45, sön 28 oktober 2018

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?