Tillbaka till samtliga rapporter

Klotter

Rapporterat av iOS i kategorin Klotter, anonymt 10:14, måndag 16 april 2018

Skickades till Lysekils kommun, 1 minut senare

Klotter vid trappan från Kungsgatan 44 upp till södra Kvarngatan. Klotter på murar och ställverk.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Still open, via questionnaire, 20:19, onsdag 16 maj 2018

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.

Ditt lösenord måste inkludera 6 eller fler tecken.