Tillbaka till samtliga rapporter

Bord

Rapporterat av Android i kategorin Nedskräpning och klotter, anonymt 10:18, tis 13 mars 2018

Skickades till Klippans kommun, 1 minut senare

Gammalt

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Slängt

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 10:29, tis 13 mars 2018

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.