Tillbaka till samtliga rapporter

Data

Rapporterat av Android i kategorin Lekplatser, anonymt 10:14, tis 13 mars 2018

Skickades till Klippans kommun, 1 minut senare

Sönder

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fixad

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 10:15, tis 13 mars 2018

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.