Tillbaka till samtliga rapporter

Vägskador - gropar behöver fixas

Rapporterat av Android i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 08:23, tis 13 mars 2018

Skickades till Tyresö, 2 minuter senare

Många gropar/vägskador längs med Öringevägen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 10:24, tis 10 april 2018

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?