Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning trasig

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 15:43, söndag 18 februari 2018

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

En gatulampa trasig.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, jag skickar denna rapport till vår entreprenör som tar med den under sin rondering. Februarironderingen är precis avslutad och nästa rondering är i april. Med vänlig hälsning Linda Stålberg, Ale kommun

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun 08:37, måndag 19 februari 2018

  • .

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun 10:21, torsdag 14 juni 2018

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.

Ditt lösenord måste inkludera 6 eller fler tecken.