Tillbaka till samtliga rapporter

Dålig väg på hela ramsbovägen. Försämrar trafik och skadar våra bilar.

Anonym rapport i kategori Vägar (Övriga), 21:37, tis 13 februari 2018

Skickades till Skurups kommun, 3 minuter senare

Dessa hålor/skador har funnits en längre tid och har inte fått info om när detta ska fixas?

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Ramsbovägen kommer att asfalteras om under våren 2018.

    Postat anonymt 06:39, ons 14 februari 2018

  • Fixat d. 27/05-30/05! Yeah!

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 16:07, tors 31 maj 2018

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.