Tillbaka till samtliga rapporter

Potthål

Rapporterat av Android i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 14:38, sön 11 februari 2018

Skickades till Lysekils kommun, 2 minuter senare

Början till ett hål i gatan.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din anmälan, vi planerar en åtgärd av problemet så fort underlaget tillåter.

    Tillstånd ändrat till: Åtgärd är schemalagd

    Postat anonymt 08:23, ons 14 februari 2018

  • Problemet är nu åtgärdat.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 11:20, ons 14 februari 2018

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.